O naszej firmie

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza firma powstała w 1993 roku. Pierwotnie zajmowała się serwisowaniem sprzętu RTV. Z czasem, widząc niszę na rynku zajęła się branżą telefonii komórkowej i jako jedna z pierwszych w Bytomiu, a istniejących do dziś, zajmuje się sprzedażą i szeroko rozumianym serwisem telefonów komórkowych.

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem serwisowym zapewniającym wysoki standard wykonywanych przez nas usług. Z każdym tygodniem i miesiącem doskonalimy swoje umiejętności oraz poszerzamy zakres wykonywanych przez nas usług.

Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku, które pozwalają nam na szeroki wachlarz usług, które obejmują – ściąganie simlocków, usuwanie blokad Google, wgrywanie polskiego języka, wgrywanie nowego oprogramowania, odzyskiwanie danych z telefonów, wymianę LCD, gniazd ładowania oraz inną naprawę telefonów GSM.

Współpracujemy bezpośrednio z największymi hurtowniami GSM w regionie co pozwala nam na zakup towaru najwyższej jakości. Dzięki wieloletniej współpracy i wypracowanym wysokim rabatom, możemy zaoferować państwu szeroką gamę akcesoriów w atrakcyjnych cenach.

W ofercie naszej firmy znajdują się: baterie, ładowarki, obudowy, pokrowce, kabury, kable usb, słuchawki, bluetooth, ozdoby oraz inne artykuły do telefonów komórkowych.

W sprzedaży oprócz akcesoriów posiadamy także telefony komórkowe nowe i używane, na które udzielamy gwarancji.

Prowadzimy skup i sprzedaż nawigacji samochodowych nowych i używanych wszystkich marek.
Oferujemy pełną gamę usług związanych z nawigacjami satelitarnymi GPS. Zapewniamy serwis pogwarancyjny nawigacji samochodowych. Dysponujemy pełną gamą akcesoriów dla różnych marek nawigacji, w tym wiodących producentów: Garmin, Mio, Lark, TomTom.
Posiadamy również w sprzedaży szeroką gamę akcesoriów do nawigacji.

Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się i wciąż sukcesywnie poszukujemy sposobów by dotrzeć do coraz większego grona klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy firmy oraz klietów hurtowych, zapewniając im tym samym bardzo korzystne ceny na wykonywane usługi serwisowe!

Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym klientom za zaufanie i współpracę, prosimy o nas pamiętać. Za pośrednictwem tej strony zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tych którzy nie mieli do tej pory okazji z nami współpracować lub korzystać z naszej fachowej obsługi z dziedzinie telefonii komórkowej.